CL10C050CB8ANNC
Partnumber:
CL10C050CB8ANNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R