CL10C150FB8NNNC
Partnumber:
CL10C150FB8NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R