CL10C391JBNC
Partnumber:
CL10C391JBNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 390pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R