CL10F104ZB8NNNC
Partnumber:
CL10F104ZB8NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0603 85°C T/R