CL201209T-1R8K
Partnumber:
CL201209T-1R8K
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Multi-Layer 1.8uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 0.05A 0.6Ohm DCR 0805 T/R