CL21A105KACLNNC
Partnumber:
CL21A105KACLNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 25V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R