CL21A106KOFNNNE
Partnumber:
CL21A106KOFNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R