CL21B104JBCNNNC
Partnumber:
CL21B104JBCNNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 5% Pad SMD 0805 125°C Low ESR T/R