CL21C200JBANNNC
Partnumber:
CL21C200JBANNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 20pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R