CL21F475ZPFNNNE
Partnumber:
CL21F475ZPFNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 10V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0805 85°C T/R