CL31A106KAHNNNE
Partnumber:
CL31A106KAHNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C Low ESR T/R