CL31A107MPHNNNE
Partnumber:
CL31A107MPHNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C Low ESR T/R