CL31A225KAHNNNE
Partnumber:
CL31A225KAHNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R