CL31B102KBCNNNC
Partnumber:
CL31B102KBCNNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R