CL31C101KBCNBNC
Partnumber:
CL31C101KBCNBNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 100pF 50V C0G 10% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R