CL32A107MPVNNNE
Partnumber:
CL32A107MPVNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R