CL32B104KBFNNNE
Partnumber:
CL32B104KBFNNNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R