CL32B106KBJNNWE
Partnumber:
CL32B106KBJNNWE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C Low ESR T/R