CL32B475KCVZW6E
Partnumber:
CL32B475KCVZW6E
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 Soft Termination 125°C