CLF10060NIT-101M-D
Partnumber:
CLF10060NIT-101M-D
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.18Ohm DCR Automotive T/R