CLF10060NIT-221M-D
Partnumber:
CLF10060NIT-221M-D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.42Ohm DCR Automotive T/R