CLF6045NIT-100M-D
Partnumber:
CLF6045NIT-100M-D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.6A 42mOhm DCR Automotive T/R