CLF6045NIT-150M-D
Partnumber:
CLF6045NIT-150M-D
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 2A 72mOhm DCR Automotive T/R