CLF6045NIT-151M-D
Partnumber:
CLF6045NIT-151M-D
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 720mA 576mOhm DCR Automotive T/R