CLF6045NIT-680M-D
Partnumber:
CLF6045NIT-680M-D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 240mOhm DCR Automotive T/R