CLH1608T-2N2S-S
Partnumber:
CLH1608T-2N2S-S
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Multi-Layer 2.2nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Ceramic 600mA 100mOhm DCR 0603 T/R