CLS6D23NP-100NC
Partnumber:
CLS6D23NP-100NC
Manufacturer:
SUMIDA CORPORATION
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 10uH 30% Ferrite 0.8A/0.38A 0.13Ohm/0.19Ohm DCR T/R