CM1000DUC-34NF
Partnumber:
CM1000DUC-34NF
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 1000A I(C), 1700V V(BR)CES, N-Channel, ROHS COMPLIANT PACKAGE-9