CM100DU-12F
Partnumber:
CM100DU-12F
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
Availability:
982000 in stock
SKU:
CM100DU-12F
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 100A 350000mW 7-Pin