CM100DY-12H
Partnumber:
CM100DY-12H
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
SKU:
CM100DY-12H
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 100A