CM100DY-24H
Partnumber:
CM100DY-24H
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
Availability:
1499000 in stock
SKU:
CM100DY-24H
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 100A 780000mW 7-Pin