CM1200DC-34S
Partnumber:
CM1200DC-34S
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
High Power Switching Use, Insulated Type, 1700V, 1200A