CM150DU-12F
Partnumber:
CM150DU-12F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
1588 in stock
SKU:
CM150DU-12F
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 150A