Partnumber: CM150DY-12H
Manufacturer: Mitsubishi/Powerex
products.category: MODULES
Availability: 776000 in stock
SKU: CM150DY-12H
decrease increase
Package Trans IGBT Module N-CH 600V 150A 600000mW 7-Pin