Partnumber: CM150DY-12NF
Manufacturer: Mitsubishi Electric
products.category: MODULES
Availability: 8520000 in stock
SKU: CM150DY-12NF
decrease increase
Package Trans IGBT Module N-CH 600V 150A 590000mW 7-Pin