Partnumber: CM150DY-24H
Manufacturer: Mitsubishi Electric
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
SKU: CM150DY-24H
decrease increase
Package Insulated Gate Bipolar Transistor, 150A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel, MODULE-7