CM150TX-24S
Partnumber:
CM150TX-24S
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 150A 1150000mW 35-Pin