CM160808-68NJL
Partnumber:
CM160808-68NJL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 68nH 5% 100MHz 12Q-Factor Alumina Ceramic 250mA 1.3Ohm DCR 0603 T/R