CM1812R600R-10
Partnumber:
CM1812R600R-10
Manufacturer:
Laird
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 60Ohm 100MHz 5A 500uOhm DCR SMD T/R