CM1812X330R-10
Partnumber:
CM1812X330R-10
Manufacturer:
LAIRD/STEWARD
products.category:
others
Availability:
1533 in stock
SKU:
CM1812X330R-10
Package
COMMON MODE FILTERS / CHOKES 33OHMS 100MHZ 10A MONOLITHIC SMD