CM200DU-12F
Partnumber:
CM200DU-12F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
690 in stock
SKU:
CM200DU-12F
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 200A