CM200DU-12H
Partnumber:
CM200DU-12H
Manufacturer:
MITSUBISH
products.category:
MODULES
Availability:
753 in stock
SKU:
CM200DU-12H
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 200A 650000mW 7-Pin