CM200DY-24A
Partnumber:
CM200DY-24A
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
764000 in stock
SKU:
CM200DY-24A
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 200A 1340000mW 7-Pin