CM200RL-12NF
Partnumber:
CM200RL-12NF
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
CM200RL-12NF
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 200A