CM300DY-12NF
Partnumber:
CM300DY-12NF
Manufacturer:
MITSUBISHI
products.category:
MODULES
Availability:
996 in stock
SKU:
CM300DY-12NF
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 300A 780000mW 7-Pin