CM300HA-24H
Partnumber:
CM300HA-24H
Manufacturer:
Mitsubishi/Powerex
products.category:
MODULES
Availability:
971 in stock
SKU:
CM300HA-24H
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 300A 2100000mW 4-Pin