CM30MD-12H
Partnumber:
CM30MD-12H
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
MODULES
Availability:
1034 in stock
SKU:
CM30MD-12H
Package
TRANS IGBT MODULE N-CH 600V 30A 21-PIN