CM322522-1R2JL
Partnumber:
CM322522-1R2JL
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.39A 0.75Ohm DCR 1210 T/R