CM400DU-24NFH
Partnumber:
CM400DU-24NFH
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
CM400DU-24NFH
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 2450000mW 7-Pin