CM400DY-12H
Partnumber:
CM400DY-12H
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
966 in stock
SKU:
CM400DY-12H
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 400A 7-Pin